Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů


Poradna Dětská kosmetika

Jak vybrat dětskou kosmetiku?

Výběr vhodné kosmetiky pro dítě vyžaduje zvýšenou pozornost. Dětská pleť a vlasy nemají takové vlastnosti jako pleť dospělá. Vhodným a uváženým výběrem kosmetiky pro dítě lze předejít nepříjemným problémům s dětskou pokožkou.
 
Rychlé odkazy:
Dětské oleje
Dětská koupel
Dětské krémy
Dětské šampony
Dětská kosmetická mléka
Dětská mýdla
Dětské zubní pasty a gely
Vatové tyčinky

 

Jaké jsou výrobky pro novorozence?

Trh v dnešní době nabízí nepřeberné množství různých přípravků a pomůcek k ošetřování dětské pokožky (dětské ubrousky, zásypy, ošetřující krémy a koupele, dětské oleje, šampony a další).

 

Výběr koupací kosmetiky?

Při výběru kvalitní dětské kosmetiky do koupele přihlédněte především k věku dítěte, stavu je pokožky a účelu vybíraného přípravku.

 

Jak pečovat o dětskou pokožku?

Důležitými faktory jsou pravidelné a přiměřené ošetřování dětské pokožky kvalitní dětskou kosmetikou, prevence vzniku zarudnutí a opruzenin a dodržování odlišných zásad vhodného ošetřování pokožky v letním a zimním období.

 

Jak pečovat o suchou dětskou pokožku?

Péče o suchou dětskou pokožku vyžaduje pravidelné ošetřování zvláčňujícími přípravky. Má li Vaše dítě suchou pokožku, je třeba věnovat jí zvýšenou péči a ošetřovat jen zvláčňujícími přípravky. Ke koupání používejte výhradně hydratační dětské gely, po koupeli nezapomínejte vždy pokožku ošetřit hydratačním tělovým mlékem.
 

Jaké látky může obsahovat dětská kosmetika?

Dětská kosmetika může obsahovat látky, které mohou dráždit dětskou pokožku nebo dokonce vyvolávající alergické reakce. Vždy si ověřte, jaké látky vybíraný výrobek obsahuje.

 

Vybrat Dětskou kosmetiku

 

 

Porovnat dětská kosmetika